İlbet Bonusları

Steaua Bükreş – Sparta Prag Maç Tahmini & İddaa Oranları

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu / Steaua Bükreş Sparta Prag / Tarih: 3 Ağustos 2016 / Saat: 20.45

Steaua Bükreş Sparta Prag iddaa tahmin

Steaua Bükreş Sparta Prag İddaa Oranları

Steaua Bucarest 2.50 Beraberlik 3.15 Sparta Prag 2.90 BAHİS YAP  SuperiddiaSteaua Bucarest 2.20 Beraberlik 2.80 Sparta Prag 2.60  BAHİS YAP  İDDAA

Steaua Bükreş Sparta Prag Maç Yorumu

Romanya ekibi Steaua Bucarest evinde Ghencea stadyumu’nda Çek ekibi Sparta Prag’ı konuk ediyor. İlk maç 1-1’lik skor ile berabere bitmişti.

Steaua Bucarest ilk maçta gol yemeden önce çok kapalı oynayarak kendini riske atmıştı Sparta Prag bolca kalelerine geliyordu köşe vuruşundan açılan ortada Josef Sural golü attı ve 1-0 geriye düştüler fakat daha sonra özellikle ikinci yarı kendilerini toparladılar ve rakip kaleye daha çok gitmeye başladılar.

Dakika 75’de Nicolae Stanciu’nun attığı müthiş frikik golü ile skoru 1-1’e getirdiler ve evlerine avantajlı döndüler. Ben özellikle Stanciu’nun Sparta Prag savunmasını ilk maçta epey bir zorladığını düşünüyorum bolca kaleye şut çekti ve bu maçta Sparta Prag defansı daha büyük açıklar verecektir bunları da Steaua Bucarest’in değerlendireceğini ve cezayı keseceğini düşünüyorum.

[adrotate banner=”7″]

Sparta Prag ilk maçta beni hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim ilk yarı rahat 2-0 olacak iken , ikinci yarı ayakları birbirine dolaştı sanki ve rakip kaleye gitmemekte ısrar ettiler ve bunun cezasını gol yiyerek verdiler. Romanya ekibi maçı 0-0 a kitleyip turu geçmek isteyecektir bu yüzden Prag’ın oyuna hızlı girip mutlaka bir gol atmaya çalışacaklarını düşünüyorum.

Bunu yapacak kaliteli ve tecrübeli Lafata, Dockal gibi oyuncuları var ilk maçtaki gibi kanatlardan gelip içeriyi zorlar iseler bunu başaracaklardır. Ayrıca serbest vuruşlarda ve köşe vuruşlarda baya etkili bir Sparta Prag izledik bu maçta da bolca kanatlardan gidip korner almaları faydalarına olacaktır.

Steaua Bükreş Sparta Prag Maçı Ne Olur?

1.5 üstü gol olur Oran: 1.35 – Superiddia HEMEN BAHİS YAP

Sparta Prag’a 1-1 ilik skor yaramadığı için oyuna hızlı başlayacağını rakip kaleyi zorlayacağını ve kendi savunmasında açıklar vereceğini düşündüğüm için 1.5 üstü tercihi güzel duruyor . Ayrıca bu maçta bolca korner izleyeceğimizi düşünüyorum 9 korner üstü diğer bir tercihim.